Same Krafty – Warszawa Pizza

Same Krafty – Warszawa Pizza.

 Ul. Nowomiejska 10, Warszawa, Polska
+48 793 802 523

 

Opinie gości:

Lokal znam od chwili powstania, już wtedy straszył beznadziejnym rozkładem wnętrza – i to do chwili obecnej jedyna jego wada. Ciasno, stoliki jeden na drugim, bar za ścianą, a przy barze niewygodnie… Jednak jeśli o tym zapomnimy (po drugim kuflu…) – same plusy! Pizza rewelacyjna, burgery – w opinii osób, z którymi tam bywam – bardzo dobre, a piwo zawsze świeże i sensownie wybierane. Obsługa fachowa, zawsze doradzi i da spróbować, aby gość sam się przekonał, czy pijalne.
Zaletą jest brak telewizora i za głośna muzyka – można pogadać przy dobrym piwie i spokojnie zjeść naprawdę przepyszna pizzę. Drobnym minusem jest lokalizacja – przewalające się w zasadzie przez cały rok tłumy turystów mogę i tu zajrzeć – wtedy ścisk i hałas są nie do wytrzymania. Na szczęście zazwyczaj poprzestają na 1-2 piwach, wychodzą i można odetchnąć.
Podsumowując – piwo kraftowe w cenach chyba najniższych w Warszawie, możliwość wypicia ćwiartki za cenę połowy połówki litra, pyszne jedzenie, fachowcy za barem! Naprawdę warto tam zajrzeć!

W ubiegłym roku jedliśmy tu dobrą pizzę i dobrze ją zapamiętaliśmy. To co spotkało nas tym razem przebiło nie tylko poprzednie wrażenia, ale wyniosło Same Krafty na sam szczyt naszego uznania. Tylko we Włoszech jedliśmy coś podobnie doskonałego. Przede wszystkim cieniutkie ciasto, wspaniale wypieczone, ale nie spalone. Pizza Diavola (bez salami) dała popalić w ustach, ale świetny wybór piw pomagał gasić pożar. GENIALNA PIZZA i wreszcie w Polsce. Sprawna i uprzejma obsługa uzupełniła wspaniałe wrażenia.

Mały, klimatyczny bar. Czego potrzeba więcej, nie wygórowana karta dań, kilka rodzaji pizzy, burgerów i przekąsek, za to duży wybór piwa, dla każdego coś dobrego. W wieczornych porach ciężko o znalezienie wolnego miejsca. Warto, polecam.

Pizza genialna. Polecam pizze ruccala z dodatkiem szynki. Pelny zestaw piw do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

Menu pizza