O nas

Serwis jest bazą przepisów i artykułów kulinarnych, którą każdy internauta może przeglądać i uzupełniać, doszkalając przy tym swoje kulinarne doświadczenie. Dołącz do naszej społeczności, aby wymieniać się wiedzą z innymi użytkownikami i gromadzić swoje ulubione przepisy!

Placki ziemniaczane – najlepsze przepisy kulinarne, porady i filmy o plackach ziemniaczanych.

Witam cie, jeśli tu trafiłeś to znaczy, ze jesteś wegetarianinem bądź masz zamiar nim zostać, strona powstała z myślą o ludziach którzy odsunęli mięso ze swoich jadłospisów, znajdziesz tutaj dużo przepisów bez mięsnych. Postaraliśmy się aby serwis był przyjazny, przejrzysty. Tak naprawdę serwis tworzą ludzie którzy go odwiedzają czyli ty! My robimy wszystko w kierunku powiększania naszej bazy przepisów i prosimy ciebie abyś tez wysłał nam swój przepis, każdy z nas posiada swoja ulubiona potrawę, podziel się z nami swoim przepisem aby inni mogli spróbować.

Serdecznie zapraszam do przeglądania jak i uczestniczenia w życiu forum, na którym można znaleźć dużo informacji podyskutować o diecie wegetariańskiej  Dziękujemy za chwile poświęconą na przeczytanie wstępu i zapraszamy do przeglądania serwisu.